• Ας Φανταστούμε το Σχολείο των Ονείρων μας!

Π.Υ.Σ.Δ.Ε.

Αποφάσεις Συμβουλίου

Μισθοδοσία

Ενημέρωση Εκπαιδευτικών

Εκδρομές

Προκηρύξεις

Έντυπα

Αιτήσεις - Δηλώσεις

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πραγματοποίηση πενθήμερης μαθητικής εκδρομής του ΓΕΛ Έλους  στην Θεσσαλονίκη.

Σχετικά:

1. Προκήρυξη Εκδρομής ΓΕΛ Έλους στην Θεσσαλονίκη στις 15-12-2019

Αναρτάται η συμπληρωματική πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για ένταξη στον πίνακα και δήλωσης Μουσικών Σχολείων εμπειροτεχνών ιδιωτών μουσικών (ΕΜ16). Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση έως  και την Πέμπτη 24 Οκτωβρίου 2019 στη διαδικτυακή πύλη του Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Προσωπικού Α/θμιας και Β/θμιας (ΟΠΣΥΔ)

Το θεατρικό εργαστήρι του Γυμνασίου και Λυκείου Μολάων θα παρουσιάσει, υπό την αιγίδα της ΔΔΕ Λακωνίας και του Ν. Π. Πολιτισμού και Περιβάλλοντος του Δήμου Σπάρτης, την Ηλέκτρα του Σοφοκλή στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Σπάρτης (Ισόγειο Βιβλιοθήκης) την Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 08:00 μ. μ. με ελεύθερη είσοδο. Επισυνάπτεται σχετικό δελτίο τύπου και αφίσα της παράστασης.

Σχετικά:

1. Δελτίο τύπου παράστασης
  2. Αφίσα παράστασης

Αναρτάται η Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για ένταξη στον πίνακα και δήλωσης Μουσικών Σχολείων εμπειροτεχνών ιδιωτών μουσικών (ΕΜ16). Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση από Τρίτη 15 έως και Δευτέρα 21 Οκτωβρίου 2019 στη διαδικτυακή πύλη του Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος Διαχείρισης Προσωπικού Α/θμιας και Β/θμιας (ΟΠΣΥΔ)