• "Έτος Καζαντζάκη" το 2017

• Ας Φανταστούμε το Σχολείο των Ονείρων μας!

Π.Υ.Σ.Δ.Ε.

Αποφάσεις Συμβουλίου

Μισθοδοσία

Ενημέρωση Εκπαιδευτικών

Εκδρομές

Προκηρύξεις

Αναρτώνται αποφάσεις του ΠΥΣΔΕ με ημερομηνία 19-10-2017, προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων.

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Λακωνίας, με πρωτοβουλία του Υπευθύνου Σχολικών Δραστηριοτήτων, της Υπευθύνου Συμβουλευτικού Σταθμού Νέων και της Υπευθύνου ΕΚΦΕ, οργανώνει, σε συνεργασία με το Τμήμα Νοσηλευτικής του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου, επιμορφωτική ημερίδα για τους εκπαιδευτικούς της Λακωνίας, με σκοπό την ενημέρωση και την ευαισθητοποίησή τους σε θέματα αγωγής υγείας και περιβαλλοντικής αγωγής, ώστε να είναι σε θέση στη συνέχεια να υλοποιήσουν προγράμματα αγωγής υγείας ή/και περιβαλλοντικής αγωγής, καθώς και αντίστοιχες εκπαιδευτικές δράσεις.

Αναρτώνται αποφάσεις του ΠΥΣΔΕ με ημερομηνία 12-10-2017, προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων.

Αναρτώνται αποφάσεις του ΠΥΣΔΕ με ημερομηνία 6-10-2017, προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων.