Πλήρωση της Κενούμενης θέσης του Διευθυντή του Σχολείου Ευρωπαϊκής Παιδείας Ηρακλείου Κρήτης

Προκήρυξη 6593/13/07/2021 (ΑΔΑ: 6ΖΙΑ46ΜΤΛΗ-ΚΓΠ) της Περιφερειακής Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κρήτης

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κρήτης προκηρύσσει την πλήρωση με επιλογή και απόσπαση, της κενούμενης θέσης του Διευθυντή του Σχολείου Ευρωπαϊκής Παιδείας Ηρακλείου Κρήτης, με θητεία έως την επιλογή, τοποθέτηση και ανάληψη υπηρεσίας των νέων στελεχών και καλούμε τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην ανωτέρω διαδικασία, να υποβάλουν σχετική αίτηση συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά, εντός προθεσμίας δέκα (10) ημερών, από Τρίτη 13 Ιουλίου έως και την Πέμπτη 22 Ιουλίου 2021.

Η αίτηση υποψηφιότητας υπέχει ταυτόχρονα και θέση αίτησης απόσπασης, στην περίπτωση επιλογής στην ανωτέρω κενούμενη θέση.