Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για τη σίτιση – Β ́ Φάση Πανελλήνιων Σχολικών Αγώνων ΓΕΛ – ΕΠΑΛ 2021-2022 (Κόρινθος)

Υπ’ αριθμ 2948/05-05-2022 έγγραφο της ΔΔΕ Λακωνίας

«Πρόσκληση υποβολής προσφοράς ,για τη σίτιση μαθητών-αθλητών, μαθητριών-αθλητριών, συνοδών και αρχηγού αποστολής, που συμμετέχουν στη Β΄ Φάση Πανελλήνιων Σχολικών Αγώνων ΓΕΛ – ΕΠΑΛ , σχ. έτους 2021-2022»

Παρακαλούμε να μας υποβάλλεται την προσφορά σας , για τη σίτιση των ομάδων μαθητών-
αθλητών, μαθητριών-αθλητριών, συνοδών και αρχηγού αποστολής για την συμμετοχή σε αγώνες Β΄ φάσης του Πανελλήνιου Σχολικού Πρωταθλήματος Λυκείων , σχ. έτους 2021-2022, που θα διεξαχθούν στην Κόρινθο, στο Ν. Κορινθίας.

Άτομα 32 μαθητές-αθλητές, μαθήτριες- αθλήτριες, συνοδοί και αρχηγός αποστολής.

Λόγω των στενών χρονικών περιθωρίων που υπάρχουν για τη διεξαγωγή των αγώνων Β΄ φάσης των Πανελλήνιων Αγώνων παρακαλούμε όπως μας απαντήσετε με την προσφορά σας μέχρι
Παρασκευή 05-05-2022 και ώρα 14:00.

Δείτε το έγγραφο: