2o Γενικό Λύκειο Σπάρτης – Θεσσαλονίκη

Το 2o ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ προτίθεται να πραγματοποιήσει μαθητική εκδρομή στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ από Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου έως Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου 2022.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του 2ου Ημερησίου Γενικού Λυκείου Σπάρτης προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της πενθήμερης μαθητικής εκδρομής.

Καταληκτική  ημερομηνία των κλειστών προσφορών είναι Δευτέρα 31 Οκτωβρίου 2022, και ώρα 10:00 π.μ. μόνο μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το 2ο ΓΕΛ Σπάρτης. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές που θα αποσταλούν με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο.

Για να δείτε την προκήρυξη επιλέξτε τον παρακάτω σύνδεσμο