Επανπροκήρυξη 1ο ΕΠΑΛ Βοιών – Ναύπλιο

Το 1o ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ προτίθεται να πραγματοποιήσει μαθητική εκδρομή στο Ναύπλιο την Τρίτη 22 Νοεμβρίου 2022.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του 1ου Ημερησίου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης Βοιών προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μονοήμερης μαθητικής εκδρομής.

Καταληκτική ημερομηνία των κλειστών προσφορών είναι η Δευτέρα 31 Οκτωβρίου 2022, και ώρα 12:00 π.μ. μόνο μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το 1ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΙΩΝ. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές που θα αποσταλούν με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο.

Για να δείτε την προκήρυξη επιλέξτε τον παρακάτω σύνδεσμο: