Γενικό Λύκειο Νεάπολης – Αθήνα

Το Γενικό Λύκειο Νεάπολης προτίθεται να πραγματοποιήσει διήμερη μαθητική εκδρομή στην Αθήνα από την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου έως Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου 2022.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Γενικού Λυκείου Νεάπολης προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της πενθήμερης μαθητικής εκδρομής.

Καταληκτική ημερομηνία των κλειστών προσφορών είναι η Παρασκευή 11 Νοεμβρίου 2022, και ώρα 12:30 π.μ. μόνο μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το Γενικό Λύκειο Νεάπολης. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές που θα αποσταλούν με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. Το άνοιγμα κι αξιολόγηση των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα και ώρα.

Διαβάστε ολόκληρη την προκήρυξη: