Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Ανάληψης Μαθητικής Εκδρομής στην ΑΘΗΝΑ του 1ου ΕΠΑ.Λ. Σπάρτης

Το 1ο ΕΠΑ.Λ. Σπάρτης προτίθεται να πραγματοποιήσει τριήμερη μαθητική επίσκεψη στην Αθήνα την Tετάρτη 29 Μαρτίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του 1ου ΕΠΑ.Λ. Σπάρτης προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μαθητικής εκδρομής.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023,  και ώρα 10.30 π.μ. μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας.  Το άνοιγμα των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 20 Μαρτίου 2023 και ώρα 10:45 π.μ.