Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Τετραήμερη μαθητική εκδρομή στην ΚΕΡΚΥΡΑ του 1ου Γενικού Λυκείου Σπάρτης

Το 1ο Γενικό Λύκειο Σπάρτης προτίθεται να πραγματοποιήσει τετραήμερη μαθητική εκδρομή των μαθητών των Α’ και Β’ Τάξεων στην ΚΕΡΚΥΡΑ από Σάββατο 1η Απριλίου έως Τρίτη 4 Απριλίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του 1ου Γενικού Λυκείου Σπάρτης προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της τετραήμερης μαθητικής εκδρομής των Α’ και Β’ τάξεων.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την 7 Μαρτίου 2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 12:00 μ.μ. μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Το άνοιγμα των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την ίδια μέρα στη 12:30 μ.μ.