Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για σχολικό περίπατο στη ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ του ΓΕΛ Μολάων

Το Γενικό Λύκειο Μολάων προτίθεται να πραγματοποιήσει σχολικό περίπατο στη ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ την Τετάρτη, 29 Μαρτίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του ΓΕΛ Μολάων προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη του σχολικού περιπάτου.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την 24η Μαρτίου 2023, ημέρα Παρασκευή και ώρα 11:00 π.μ. μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή email ή ιδιόχειρης παράδοσης στο σχολείο μας. Στις προσφορές να υπάρχει η ένδειξη:  “Για τον περίπατο στη Μονεμβάσια”.  Οι προσφορές θα αξιολογηθούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του Γενικού Λυκείου Μολάων την 24η Μαρτίου 2023, ημέρα Παρασκευή και ώρα 11:10 π.μ.