Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μονοήμερη μαθητική εκδρομή στην ΑΘΗΝΑ του Γυμνασίου Νεάπολης

Το Γυμνάσιο Νεάπολης προτίθεται να πραγματοποιήσει μονοήμερη μαθητική εκδρομή στη ΑΘΗΝΑ στις 7 Απριλίου 2023, ημέρα Παρασκευή.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Γυμνασίου Νεάπολης προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μαθητικής εκδρομής.

Οι κλειστές προσφορές θα πρέπει να παραδοθούν ιδιοχείρως ή να αποσταλούν ταχυδρομικά στη διεύθυνση του σχολείου μας μέχρι και τη Δευτέρα 27 Μαρτίου 2023 και ώρα 12:00μ.μ.  Οι προσφορές θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου, την ίδια ημέρα (Δευτέρα 27 Μαρτίου 2023) στις 12:30μ.μ.