Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη στην ΑΘΗΝΑ του Γυμνασίου Παπαδιανίκων

Το Γυμνάσιο Παπαδιανίκων προτίθεται να πραγματοποιήσει μαθητική επίσκεψη στην ΑΘΗΝΑ (Κέντρο Σταύρος Νιάρχος, Βουλή των Ελλήνων και Θησείο) την Πέμπτη, 27 Απριλίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Γυμνασίου Παπαδιανίκων προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μαθητικής επίσκεψης.

Οι κλειστές προσφορές πρέπει να παραδοθούν ιδιοχείρως στο σχολείο ή να αποσταλούν ταχυδρομικά στη διεύθυνση του σχολείου μας μέχρι τη Τετάρτη 15 Μαρτίου 2023 (σφραγίδα ταχυδρομείου) και ώρα 14:00. Θα ανοιχτούν την Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023 και ώρα 13:00.