Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μαθητική εκδρομή στο ΓΥΘΕΙΟ του Γυμνασίου Σκάλας

Το Γυμνάσιο Σκάλας προτίθεται να πραγματοποιήσει μαθητική εκδρομή στο ΓΥΘΕΙΟ, Τετάρτη 29 Μαρτίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Γυμνασίου Σκάλας προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μαθητικής εκδρομής.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε τη Παρασκευή 24 Μαρτίου 2023, και ώρα 12:00 τη μεσημβρία μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Το άνοιγμα των προσφορών θα  πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα στις 12.30 μ.μ. στο γραφείου του σχολείου.