Προκήρυξη – Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την επιλογή Υποδιευθυντών/ντριών σχολικών μονάδων και Εργαστηριακού Κέντρου και Υπευθύνων Τομέων Εργαστηριακού Κέντρου της ΔΔΕ Λακωνίας

Δημοσιεύθηκε η με αριθμό πρωτ. Φ.1.2/4592/25-09-2023 προκήρυξη-πρόσκληση (ΑΔΑ: 9ΔΑΜ46ΝΚΠΔ-ΧΗΣ) της ΔΔΕ Λακωνίας για  την πλήρωση με επιλογή των παρακάτω θέσεων Υποδιευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακού Κέντρου (Ε.Κ.) καθώς και Υπευθύνων Τομέων Ε.Κ αρμοδιότητας της ΔΔΕ Λακωνίας και καλούμε τους/τις ενδιαφερόμενους/ες εκπαιδευτικούς που έχουν τα νόμιμα προσόντα και προϋποθέσεις και επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής, να υποβάλλουν σχετική αίτηση συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά.

Θέσεις Υποδιευθυντών/ντριών που προκηρύσσονται σε σχολικές μονάδες με περισσότερους από 120 και λιγότερους από 270 μαθητές/τριες και σε Ε.Κ. με περισσότερους από 250 μαθητές/τριες – καταρτιζόμενους/ες:

1. 1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ
  2. 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ
  3. 3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ “ΤΥΡΤΑΙΟΣ”
  4. 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ
  5. 1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  6. ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
  7. ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  8. 1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  9. 1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  10. 1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ
  11. 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ