Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη εκπαιδευτικής επίσκεψης του 1ου Ημερ. Γενικού Λυκείου Σπάρτης στη Βουλή των Ελλήνων

Το 1ο Ημερήσιο Γενικό Λύκειο Σπάρτης ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ  πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό πρακτορείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπ’ όψιν ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών, την προγραμματιζόμενη ημερήσια μετακίνηση –εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών της Α΄ τάξης στην Αθήνα ( Βουλή των Ελλήνων), στις 4 Μαρτίου 2024, ημέρα Δευτέρα και κατά τις ώρες 08:00 – 21:00.

Οι κλειστές προσφορές θα πρέπει να παραδοθούν ιδιοχείρως ή να αποσταλούν ταχυδρομικά στη διεύθυνση του σχολείου μας μέχρι και την Πέμπτη  22-02-2024,  ώρα 11.00 π.μ.

Το άνοιγμα των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την ίδια μέρα στη 12:00 το μεσημέρι.

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος 1ου ΓΕΛ Σπάρτης

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...