Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος ανάληψης εκπαιδευτικής επίσκεψης του Γυμνασίου Ξηροκαμπίου στη Σπάρτη

Το Γυμνάσιο Ξηροκαμπίου με Λυκειακές Τάξεις  προτίθεται να πραγματοποιήσει εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών/τριών της σχολικής μονάδας (Γυμνασίου-Λυκείου) στη Σπάρτη την Πέμπτη, 4 Απριλίου 2024.

Οι κλειστές προσφορές θα πρέπει να παραδοθούν στην Διεύθυνση του σχολείου μας ιδιοχείρως ή να αποσταλούν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μέχρι και την Τετάρτη 27-03-2024 και ώρα 10:00.  Στις προσφορές θα πρέπει να υπάρχει η ένδειξη «Για τον περίπατο με μεταφορικό μέσο του ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ-ΛΑΚΩΝΙΑΣ στη Σπάρτη»

Οι προσφορές θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διεύθυνση του ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ-ΛΑΚΩΝΙΑΣ την Τετάρτη, 27-03-2024 και ώρα 11:00.