Αναζήτηση προσφορών για μετακίνηση και διατροφή αποστολής Ομαδικού Αθλήματος Λυκείου -ΔΔΕ Λακωνίας- ΠΔΕ Πελοποννήσου στον Πειραιά

Ο Διευθυντής της Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πελοποννήσου, ζητά την εκδήλωση ενδιαφέροντος από τα ταξιδιωτικά γραφεία – τουριστικές επιχειρήσεις για την μετακίνηση και διατροφή της σχολικής αποστολής Λυκείου Λακωνίας (ΓΕ.Λ. ΓΥΘΕΙΟΥ) στο πλαίσιο των Πανελλήνιων Σχολικών Αγώνων Ομαδικών Αθλημάτων Λυκείων σχ. έτους 2023-2024 (Γ’ Φάση). Συγκεκριμένα, ζητούνται προσφορές για τη μετακίνηση και διατροφή αποστολής Ομαδικού Αθλήματος  Λυκείων, άτομα 20, στον Πειραιά.

Αναλυτικά η προσφορά:

Α. Μετακίνηση

Παρασκευή 05/04/2024: Γύθειο – Πειραιά ( Δημοτικό γήπεδο Νίκαιας (Προοδευτική), Διεύθυνση: Χρ. Σμύρνης 45 Νίκαια,  και επιστροφή στο Γύθειο.

Β. Διατροφή:

• Γεύμα την Παρασκευή 05/04/2024

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν μέχρι αύριο Τετάρτη  03-04-2024 και ώρα 14:00 στο email: grphys@sch.gr.