Τοπική Προκήρυξη Ωρομισθίου – Μουσικό Γυμνάσιο με Λυκειακές τάξεις Αλεξανδρούπολης

Τοπική προκήρυξη για πρόσληψη ωρομίσθιου εκπαιδευτικού με Μουσική Ειδίκευση «Κανονάκι και Ευρωπαϊκά Κρουστά».

Αναρτάται προκήρυξη ωρομισθίου μουσικού, με σκοπό να εξασφαλιστεί η εύρυθμη λειτουργία της σχολικής μονάδας, Μουσικό Γυμνάσιο με Λυκειακές τάξεις Αλεξανδρούπολης, δεδομένου ότι, δεν υπάρχουν διαθέσιμοι προς πρόσληψη, ωρομίσθιοι εκπαιδευτικοί, τόσο στον οριστικό πίνακα 21 01 2021 Εμπειροτεχνών Ωρομισθίων Μουσικών , τόσο και στον Προσωρινό Ενιαίο Πίνακα Αναπληρωτών-Ωρομισθίων σχολικού έτους 2020-2021, για τις παρακάτω ώρες και ειδίκευση:με σκοπό να εξασφαλιστεί η εύρυθμη λειτουργία της σχολικής μονάδας, Μουσικό Γυμνάσιο με Λυκειακές τάξεις Αλεξανδρούπολης, δεδομένου ότι, δεν υπάρχουν διαθέσιμοι προς πρόσληψη, ωρομίσθιοι εκπαιδευτικοί, τόσο στον οριστικό πίνακα 21 01 2021 Εμπειροτεχνών Ωρομισθίων Μουσικών , τόσο και στον Προσωρινό Ενιαίο Πίνακα Αναπληρωτών-Ωρομισθίων σχολικού έτους 2020-2021, για τις παρακάτω ώρες και ειδίκευση:

• Μουσική Ειδίκευση στο «Κανονάκι», προκειμένου να καλυφθούν 7 διδακτικές ώρες εβδομαδιαίως μαθημάτων της ειδικότητάς του.
  • Μουσική Ειδίκευση στα «Ευρωπαϊκά Κρουστά», προκειμένου να καλυφθούν 8 διδακτικές ώρες εβδομαδιαίως μαθημάτων της ειδικότητάς του.

Οι ενδιαφερόμενοι που έχουν τα τυπικά προσόντα, καλούνται να υποβάλλουν αίτηση με τα απαραίτητα βασικά δικαιολογητικά, σύμφωνα με την τοπική προκήρυξη, στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Έβρου μόνο με email:mail@dide.evr.sch.gr (υπόψη κ. Υψηλού Ευδοξία).

Η προθεσμία υποβολής καθορίζεται από Τετάρτη 10 Μαρτίου έως και την Παρασκευή 12 Μαρτίου 2021.

Δείτε το έγγραφο: