Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μαθητική πολυήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στην ΠΑΤΡΑ του 1ου Γυμνασίου Σπάρτης

Το 1o Γυμνάσιο Σπάρτης προτίθεται να πραγματοποιήσει εκπαιδευτική επίσκεψη στην ΠΑΤΡΑ, από την Πέμπτη, 27 Απριλίου 2023 έως και την Παρασκευή 28 Απριλίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του 1ου Γυμνασίου Σπάρτης προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μαθητικής πολυήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Παρασκευή 7 Απριλίου 2023, και ώρα 12:00΄, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιόχειρης παράδοσης στο σχολείο μας. Το άνοιγμα των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα και ώρα 12:15΄