Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μαθητική εκδρομή σε ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ του Ημερήσιου ΕΠΑ.Λ. Γυθείου

Το Ημερήσιο ΕΠΑ.Λ. Γυθείου προτίθεται να πραγματοποιήσει σχολική εκδρομή  μαθητών/τριών όλων των τάξεων του σχολείου σε ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ την Πέμπτη 27 Απριλίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Ημερήσιου ΕΠΑ.Λ. Γυθείου προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μαθητικής εκδρομής.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Δευτέρα 24 Απριλίου 2023 και ώρα 13:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή email ή ιδιοχείρως παράδοσης στο σχολείο μας.  Στις προσφορές πρέπει να υπάρχει η ένδειξη: “Για την εκδρομή σε Αρχαία Μεσσήνη – Καλαμάτα”.

Οι προσφορές θα αξιολογηθούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του Ημερήσιου ΕΠΑ.Λ. Γυθείου την 24η Απριλίου 2023, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:50.