Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για σχολική εκδρομή σε ΠΥΛΟ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ του ΓΕΛ Μολάων

Το ΓΕΛ Μολάων προτίθεται να πραγματοποιήσει σχολική εκδρομή  μαθητών/τριών όλων των τάξεων του σχολείου σε ΠΥΛΟ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ την Παρασκευή 5 Μαΐου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του ΓΕΛ Μολάων προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της σχολικής εκδρομής.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Τρίτη 25 Απριλίου 2023 και ώρα 12:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή email ή ιδιοχείρως παράδοσης στο σχολείο μας.  Στις προσφορές πρέπει να υπάρχει η ένδειξη: “Για την εκδρομή σε Πύλο – Καλαμάτα”.

Οι προσφορές θα αξιολογηθούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του Γενικού Λυκείου Μολάων την 25η Απριλίου 2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 12:10.