Προκήρυξη Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την οργάνωση Πενθήμερης Εκπαιδευτική Εκδρομής στην Θεσσαλονίκη του Γενικού Λυκείου Μολάων

Το Γενικό Λύκειο Μολάων, προκηρύσσει  εκδήλωση ενδιαφέροντος, προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, κατάθεσης κλειστών προσφορών, προκειμένου να του αναθέσει  λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών, τη διοργάνωση πενθήμερης
εκδρομής των μαθητών της Γ΄ τάξης του Γενικού Λυκείου Μολάων, σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 20883/ΓΔ4/2020 Υ.Α. που δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ 456/ τ.Β΄/13-02-2020.

1. Τόπος Προορισμού: Θεσσαλονίκη.
  2. Ημερομηνίες εκδρομής:  Από Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου ως και Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 12:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές μέσω e-mail. Οι προσφορές θα αξιολογηθούν την ίδια ημέρα και ώρα 13:00 στο γραφείο της Διευθύντριας.