Προκήρυξη Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Ανάληψης Εξαήμερης Εκπαιδευτικής Εκδρομής του Γενικού Λυκείου Νεάπολης στην Θεσσαλονίκη

Το Γενικό Λύκειο Νεάπολης, προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, κατάθεσης κλειστών προσφορών, προκειμένου να του αναθέσει – λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά – τη διοργάνωση εξαήμερης εκπαιδευτικής
εκδρομής των μαθητών/ τριών της Γ΄ τάξης του σχολείου, σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 20883/ΓΔ4/2020 Υ.Α. που δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ 456/ τ.Β΄/13-02-2020.

1. Τόπος Προορισμού: Θεσσαλονίκη.
  2. Ημερομηνίες εκδρομής:  Από Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου ως και Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 13.00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές μέσω e-mail. Οι προσφορές θα αξιολογηθούν την ίδια ημέρα και ώρα 13:45 στο γραφείο της Διευθύντριας.