Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη τρίμερης μαθητικής εκδρομής του 1ου Γυμνασίου Σπάρτης στα Ιωάννινα

Το 1ο Γυμνάσιο Σπάρτης προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο τουριστικό γραφείο, προκειμένου να του ανατεθεί, με τη διαδικασία των κλειστών προσφορών και λαμβάνοντας υπ’ όψιν ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών, η προγραμματιζόμενη τριήμερη εκδρομή – εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών του σχολείου μας σύμφωνα με τις παρακάτω προδιαγραφές:

1. Προορισμός: Ιωάννινα
  2. Ημερ/νίες πραγματοποίησης: Από Πέμπτη 4 Απριλίου 2024 έως Σάββατο 6 Απριλίου 2024

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Τετάρτη 6 Μαρτίου 2024, και ώρα 12:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιόχειρης παράδοσης στο σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές που θα κατατεθούν εκπρόθεσμα ή μέσω email. Το άνοιγμα των προσφορών θα πραγματοποιηθεί στο γραφείο της Διεύθυνσης του 1ου Ημερήσιου Γυμνασίου Σπάρτης την ίδια ημέρα και ώρα 13:00 από την οριζόμενη από το Νόμο επιτροπή.