Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη του 2ου Γυμνασίου Σπάρτης στο Ναύπλιο (Επίδαυρο)

Το 2ο Ημερήσιο Γυμνάσιο Σπάρτης προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών/τριων οι οποίοι συμμετείχαν σε δύο πολιτιστικά προγράμματα, στην Επίδαυρο και Ναύπλιο στις 29 Φεβρουαρίου 2024, ημέρα Πέμπτη.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την ΔΕΥΤΕΡΑ 26 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 11:00 π.μ., μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές μέσω email. Οι προσφορές θα αξιολογηθούν την ίδια ημέρα και ώρα 11:30 π.μ. στο γραφείο του Διευθυντή. Η αξιολόγηση θα γίνει λαμβάνοντας υπ’ όψιν τόσο τα οικονομικά όσο και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών.