Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για 3-ημερη μαθητική εκδρομή σε ΠΑΤΡΑ-ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ-ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ του 2ου Γυμνασίου Σπάρτης

Το 2o Γυμνάσιο Σπάρτης προτίθεται να πραγματοποιήσει εκπαιδευτική επίσκεψη σε ΠΑΤΡΑ-ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ-ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ, από Πέμπτη 27 Απριλίου 2023 έως και Σάββατο 29 Απριλίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του 2ου Γυμνασίου Σπάρτης προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της 3-ημερης μαθητικής εκδρομής.

Οι κλειστές προσφορές θα πρέπει να παραδοθούν ιδιοχείρως ή να αποσταλούν ταχυδρομικά στη διεύθυνση του σχολείου μας μέχρι και την Τετάρτη12/04/2023 και ώρα 11:00 π.μ. (σφραγίδα ταχυδρομείου) και θα ανοιχτούν την ίδια μέρα και ώρα 13:00 μ.μ.

Προσφορές οι όποιες θα φτάσουν στο σχολείο, μετά το πέρας της καθορισμένης ημερομηνίας και ώρας δε θα γίνονται δεκτές.