Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη μαθητικής εκδρομής του Γυμνασίου Σκάλας σε Μεσσήνη-Καλαμάτα

Το Ημερήσιο Γυμνάσιο Σκάλας προτίθεται να πραγματοποιήσει μαθητική εκδρομή σε ΜΕΣΣΗΝΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ την Παρασκευή 12 Μαΐου 2023.

Για τον παραπάνω λόγο η Διεύθυνση του Ημερήσιου Γυμνασίου Σκάλας προσκαλεί κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μαθητική εκδρομής.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Τρίτη 09 Μαΐου 2023 και ώρα 12.00 τη μεσημβρία μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας.  Το άνοιγμα των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα στις 12.30 μ.μ. στο γραφείο του σχολείου.