Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη μετακίνησης μαθητών/τριών του 1ου Ημερ. Γυμνασίου Μολάων στη Νεάπολη και Μονεμβάσια

Το 1ο Ημερήσιο Γυμνάσιο Μολάων προτίθεται να πραγματοποιήσει Εκπαιδευτική επίσκεψη με χρήση μεταφορικού μέσου των μαθητών/τριών του σχολείου στη Νεάπολη Λακωνίας και στη Μονεμβάσια (με επιστροφή) την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζεται η Δευτέρα  18 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 12:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιόχειρης παράδοσης στο σχολείο μας.   Πάνω στο φάκελο των προσφορών πρέπει να υπάρχει η ένδειξη: «Για την Εκπαιδευτική Επίσκεψη του 1ου Γυμνασίου Μολάων».

Οι προσφορές θα ανοιχτούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του 1ου Ημερήσιου Γυμνασίου Μολάων τη Δευτέρα  18 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 12:15μ.μ.

Για να διαβάσετε την προκήρυξη πιέστε τον παρακάτω σύνδεσμο:

Προκήρυξη 1ου Ημ. Γυμνασίου Μολάων_Μετακίνηση