Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μαθητική εκδρομή στην ΑΘΗΝΑ (Α’ & Β’ Τάξεις) του ΓΕΛ Έλους

Το Γενικό Λύκειο Έλους προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή-μετακίνηση των μαθητών/τριών της Α’ και Β’ τάξης στην Αθήνα (Ίδρυμα Αικ. Λασκαρίδη) την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την 29η Ιανουαρίου 2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 12:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως στο σχολείο μας. Πάνω στο φάκελο πρέπει να υπάρχει η ένδειξη: «Για την Εκδρομή της Α’ και Β’ τάξης στην Αθήνα»

Οι προσφορές θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του Ημερήσιου Γενικού Λυκείου Έλους τη Δευτέρα, 29η Ιανουαρίου 2024 και ώρα 13:35.