Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μαθητική εκδρομή στην ΑΘΗΝΑ (Γ’ Τάξη) του ΓΕΛ Έλους

Το Γενικό Λύκειο Έλους προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή-μετακίνηση των μαθητών/τριών της Γ’ τάξης στην Αθήνα (Αρχαιολογικός χώρος της Ακρόπολη) την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την 29η Ιανουαρίου 2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 12:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως στο σχολείο μας. Πάνω στο φάκελο πρέπει να υπάρχει η ένδειξη: «Για την Εκδρομή της Γ’ τάξης στην Αθήνα»

Οι προσφορές θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του Ημερήσιου Γενικού Λυκείου Έλους τη Δευτέρα, 29η Ιανουαρίου 2024 και ώρα 13:30.