Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη μαθητικής εκδρομής του Γυμνασίου Νεάπολης στο ΝΑΥΠΛΙΟ

Το Ημερήσιο Γυμνάσιο Νεάπολης προτίθεται να πραγματοποιήσει μονοήμερη μαθητική εκδρομή στο ΝΑΥΠΛΙΟ την Πέμπτη 18 Μαΐου 2023.

Για τον παραπάνω λόγο η Διεύθυνση του Ημερήσιου Γυμνασίου Νεάπολης προσκαλεί κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μαθητικής εκδρομής.

Οι κλειστές προσφορές θα πρέπει να παραδοθούν ιδιοχείρως ή να αποσταλούν ταχυδρομικά στη διεύθυνση του σχολείου μας μέχρι και τη Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 και ώρα 13:00μ.μ.  Οι προσφορές θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου, την ίδια ημέρα (Παρασκευή 12 Μαΐου 2023) στις 13:30μ.μ.