Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη στην Αθήνα του Γυμνασίου Βλαχιώτη

Το Ημερήσιο Γυμνάσιου Βλαχιώτη προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη-μετακίνηση των μαθητών/τριών της Β’ τάξης στην Αθήνα στις 12 Δεκεμβρίου 2023, ημέρα Τρίτη.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την 6η Δεκεμβρίου 2023, ημέρα Τετάρτη και ώρα 12:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιόχειρης παράδοσης στο σχολείο μας. Πάνω στο φάκελο πρέπει να υπάρχει η ένδειξη: «Για την Εκδρομή της Β΄ τάξης στην Αθήνα»

Οι προσφορές θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του Ημερήσιου Γυμνασίου Βλαχιώτη την Τετάρτη, 6 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 13:00.