Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος του 4ου Γυμνασίου Σπάρτης για την ανάληψη μαθητικής μετακίνησης από την Ελλάδα στην Κύπρο και αντίστροφα

Το 4ο Γυμνάσιο Σπάρτης «ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ»  καλεί  κάθε ενδιαφερόμενο Διοργανωτή ταξιδίων / Ταξιδιωτικό – Τουριστικό γραφείο, σύμφωνα με την υπ’ αρ. 20833/ΓΔ4/2020/Υ.Α. (ΦΕΚ 456/Β’/13-02-2020) να υποβάλλει με τη διαδικασία των κλειστών προσφορών, προσφορά, που θα πληροί ποσοτικά και ποιοτικά κριτήρια και θα περιλαμβάνει τα εξής στοιχεία :

1. Τόπος προορισμού: Λευκωσία Κύπρος
  2. Χρόνος πραγματοποίησης:  Από 7 Φεβρουαρίου 2024, ημέρα Τετάρτη, έως και 10 Φεβρουαρίου 2024, ημέρα Σάββατο (τρεις διανυκτερεύσεις).

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Τετάρτη20 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 13:00 μ.μ.

•  Οι προσφορές θα κατατεθούν μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως στο σχολείο μας.
  •  Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές που αποστέλλονται ηλεκτρονικά.
  •  Οι κλειστές προσφορές θα ανοιχθούν την ίδια ημέρα, Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 13:30 μ.μ., στο Γραφείο της Διεύθυνσης του σχολείου.