Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Ανάληψης 4ήμερης Μαθητικής Εκδρομής στα ΤΡΙΚΑΛΑ του ΓΕΛ Γυθείου

Το Γενικό Λύκειο Γυθείου προτίθεται να πραγματοποιήσει 4ήμερη μαθητική εκδρομή στα Τρίκαλα από Tρίτη 28 Φεβρουαρίου έως και Παρασκευή 3 Μαρτίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Γενικού Λυκείου Γυθείου προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της διήμερης μαθητικής εκδρομής.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την 14 Φεβρουαρίου 2023, ημέρα Τρίτη  και ώρα 12:00 στο ΓΕΛ Γυθείου μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως. Προσφορές οι οποίες θα φτάσουν στο σχολείο, μετά το πέρας της καθορισμένης ημερομηνίας και ώρας δε θα γίνονται δεκτές.  Η αποσφράγιση και αξιολόγηση των προσφορών θα γίνει την ίδια ημέρα τη Τρίτη 14 Φεβρουαρίου 2023 στις 13:30.