Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Ανάληψης Τετραήμερης Εκπαιδευτικής Επίσκεψης στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ του Μουσικού Γυμνασίου Σπάρτης

Το Μουσικό Γυμνάσιο Σπάρτης προτίθεται να πραγματοποιήσει Τετραήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στα Ιωάννινα Σάββατο 18 Μαρτίου έως και Τρίτη 21 Μαρτίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Μουσικού Γυμνασίου Σπάρτης προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της διήμερης μαθητικής εκδρομής.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Παρασκευή 17η Φεβρουαρίου 2023, και ώρα 11:00 π.μ. μόνο μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές που θα αποσταλούν με
ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. Το άνοιγμα και αξιολόγηση των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα (Παρασκευή 17η Φεβρουαρίου 2023) και ώρα 12:00 π.μ.