Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μαθητική εκδρομή στη Βουλή των Ελλήνων του 3ου ΓΕΛ Σπάρτης

Το 3ο Γενικό Λύκειο Σπάρτης προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών/τριών της Β’ Τάξης του σχολείου στην Αθήνα (Βουλή των Ελλήνων) την Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Παρασκευή 17 Nοεμβρίου 2023 και ώρα 11:00π.μ., μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές μέσω email. Οι προσφορές θα αξιολογηθούν την ίδια ημέρα και ώρα 11:30 π.μ. στο γραφείο της Διευθύντριας. Η αξιολόγηση θα γίνει λαμβάνοντας υπ’ όψιν τόσο τα οικονομικά όσο και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών.