Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Τετραήμερη μαθητική εκπαιδευτική επίσκεψη στην ΠΑΤΡΑ του ΓΕΛ Σκάλας

Το Γενικό Λύκειο Σκάλας προτίθεται να πραγματοποιήσει μαθητική εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών της Β ́ τάξης στην Πάτρα από Πέμπτη 2 Μαρτίου έως Κυριακή 5 Μαρτίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Γενικού Λυκείου Σκάλας προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της τετραήμερης μαθητικής εκπαιδευτικής επίσκεψης.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2023, και ώρα 10:00 π.μ. μόνο μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές που θα αποσταλούν με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. Το άνοιγμα κι αξιολόγηση των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα και ώρα 11:00 π.μ.