Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση τριήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής του Ημερήσιου Γυμνασίου Μονεμβασίας «Γιάννης Ρίτσος» στην Πάτρα

Το Ημερήσιο Γυμνάσιο Μονεμβασίας «Γιάννης Ρίτσος» προκηρύσσει πρόσκληση, προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, εκδήλωσης ενδιαφέροντος κατάθεσης κλειστών προσφορών, προκειμένου να του αναθέσει -λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά- την διοργάνωση τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης στην οποία συμμετέχουν μαθητές/τριες της Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξης του σχολείου μας και θα πραγματοποιηθεί στο πλαίσιο προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων, σύμφωνα με την υπ΄αριθμ. 20883/ΓΔ4/12-02-2020 Υπουργική απόφαση που δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ 456/τ. Β΄/ 13-02-2020.

1. Τόπος προορισμού: Πάτρα
  2. Ημέρες πραγματοποίησης: Από Τετάρτη 10 Απριλίου έως και Παρασκευή 12 Απριλίου 2024

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024 και ώρα 13:00 μ. μ. , μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή μέσω ιδιόχειρης επίδοσης το σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές με οποιαδήποτε ηλεκτρονική αποστολή-αποσφράγιση.

Οι κλειστές προσφορές θα ανοιχθούν την ίδια ημέρα, Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024, ώρα 13:15 μ. μ. στο Γραφείο του σχολείου.