Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών πρακτορείων του Ημερήσιου Γυμνασίου Βλαχιώτη στην Πάτρα

Η Διεύθυνση του Ημερήσιου Γυμνασίου Βλαχιώτη προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό πρακτορείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπ’ όψιν ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών, την προγραμματιζόμενη εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών/τριών της Γ’ Τάξης στην Πάτρα με χρήση μεταφορικού μέσου, σύμφωνα με τις παρακάτω προδιαγραφές:

1. Τόπος προορισμού: Πάτρα – με ημερήσια επίσκεψη στη Ναύπακτο
  2. Ημερ/νίες πραγματοποίησης: Από Πέμπτη 18 Απριλίου έως Σάββατο 20 Απριλίου 2024.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την  Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024 και ώρα 12:30, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές μέσω email.  Οι προσφορές θα αξιολογηθούν την ίδια ημέρα και ώρα 13:00 στο γραφείο του Διευθυντή.