Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάληψη σχολικού περιπάτου του Γυμνασίου Μονεμβασίας στο Γύθειο

Το Ημερήσιο Γυμνάσιο Μονεμβασίας «Γιάννης Ρίτσος» προτίθεται να πραγματοποιήσει τον προγραμματιζόμενο σχολικό περίπατο με χρήση μεταφορικού μέσου των μαθητών/τριών του σχολείου στο Γύθειο Αν. Μάνης την Πέμπτη 25 Απριλίου 2024.

Οι προσφορές να παραδοθούν στο σχολείο μας μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή μέσω ιδιόχειρης παράδοσης μέχρι τις 17 Απριλίου, ημέρα Τετάρτη και ώρα 12:00 μ.μ. Στις προσφορές πρέπει να υπάρχει ένδειξη «Για τον περίπατο στο Γύθειο»

Οι προσφορές θα αξιολογηθούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του Ημερήσιου Γυμνασίου Μονεμβασίας «Γιάννης Ρίτσος» την ίδια ημέρα, Τετάρτη 17 Απριλίου 2024, και
ώρα 13:15.

Δείτε τη προκήρυξη: