ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ – Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την οργάνωση τριήμερης εκπαιδευτικής Επίσκεψης της Β’ Τάξης του ΓΕ.Λ. Μολάων στην Πάτρα

Το Γενικό Λύκειο Μολάων προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη εκπαιδευτική επίσκεψη των μαθητών/τριών της Β’ τάξης του σχολείου στην Πάτρα από Πέμπτη 11 Απριλίου έως Σάββατο 13 Απριλίου.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024 και ώρα 12:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας.  Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές που θα σταλούν ηλεκτρονικά (π.χ. με email).  Οι κλειστές προσφορές θα αποσφραγιστούν την ίδια ημέρα, Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024 και ώρα 13:00 στο γραφείο του Διευθυντή του ΓΕ.Λ. Μολάων.