Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών πρακτορείων του Γυμνασίου Μονεμβασίας «Γιάννης Ρίτσος» στους Μολάους

Το Γυμνάσιο Μονεμβασίας «Γιάννης Ρίτσος» προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη μετακίνηση μαθητών/τριών του σχολείου μας, για συμμετοχή τους σε ενημερωτική εκδήλωση στους Μολάους την Τρίτη, 26 Μαρτίου 2024.

Οι προσφορές να παραδοθούν στο σχολείο μας μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή μέσω ιδιόχειρης παράδοσης μέχρι τις 22 Μαρτίου 2024, ημέρα Παρασκευή και ώρα 09:00 π.μ.  Στις προσφορές πρέπει να υπάρχει ένδειξη «Για την ενημερωτική επίσκεψη στους Μολάους Λακωνίας»

Οι προσφορές θα αξιολογηθούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του Ημερήσιου Γυμνασίου Μονεμβασίας «Γιάννης Ρίτσος» την ίδια ημέρα, Παρασκευή, 22 Μαρτίου 2024, και ώρα 10:00 π. μ.