Αναζήτηση προσφορών για μετακίνηση και διατροφή αποστολής Ομαδικού Αθλήματος Λυκείου – ΔΔΕ Λακωνίας – ΠΔΕ Πελοποννήσου στον Πειραιά

Ο Διευθυντής της Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πελοποννήσου, ζητά την εκδήλωση ενδιαφέροντος από τα ταξιδιωτικά γραφεία – τουριστικές επιχειρήσεις για την μετακίνηση και διατροφή της σχολικής αποστολής Λυκείου Λακωνίας (3ο ΓΕ.Λ. ΣΠΑΡΤΗΣ) στο πλαίσιο των Πανελλήνιων Σχολικών Αγώνων Ομαδικών Αθλημάτων Λυκείων σχ. έτους 2023-2024 (Γ’ Φάση). Συγκεκριμένα, ζητούνται προσφορές για τη μετακίνηση και διατροφή αποστολής Ομαδικού Αθλήματος Λυκείων, άτομα 13, στον Πειραιά.

Αναλυτικά η προσφορά:

1. Μετακίνηση: Σπάρτη – Πειραιά (Δημοτικό κλειστό γυμναστήριο Ρέντη (Νέο), Διεύθυνση: Νάξου 41 και Μανδηλαρά, Αγ. Ι. Ρέντης 18233), και επιστροφή στη Σπάρτη.
  2. Διατροφή: Γεύμα την Παρασκευή 15/03/2024

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν μέχρι αύριο Πέμπτη 14-03-2024 και ώρα 14:00 στο email: grphys@sch.gr.