Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ημερήσια διδακτική επίσκεψη του Γυμνασίου Ελαφονήσου με Προσαρτημένη Α’ Λυκειακή Τάξη στην Καλαμάτα

Το Γυμνάσιο Ελαφονήσου με Προσαρτημένη Α’ Λυκειακή Τάξη προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη ημερήσια διδακτική επίσκεψη των μαθητών/τριών του σχολείου στην Καλαμάτα στις 20 Μαρτίου 2024, ημέρα Τετάρτη.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024 και ώρα 11:00 π.μ., μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Το σχολείο θα αξιολογήσει τις προσφορές με κριτήρια ποιοτικά και οικονομικά. Πάνω στο φάκελο θα πρέπει να υπάρχει η ένδειξη: «Για την εκδρομή στην Καλαμάτα» Το άνοιγμα των προσφορών και η επιλογή θα γίνει στο σχολείο στις 12.30 μ.μ. τη Τετάρτη, 13-03-2024.