Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ανάληψης μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής του Γυμνασίου Παπαδιανίκων στην Αρχαία Ολυμπία

Το Γυμνάσιο Παπαδιανίκων προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό πρακτορείο με τη διαδικασία κλειστών προσφορών που θα πληροί ποσοτικά και ποιοτικά χαρακτηριστικά , προκειμένου να του αναθέσει την διοργάνωση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών/τριών όλων των τάξεων του σχολείου μας σύμφωνα με την υπ΄ αριθμ. 20883/ΓΔ4/12-02-2020 Υπουργική Απόφαση που δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ 456/τ.Β΄/ 13-02-2020.

1. Τόπος προορισμού: Αρχαία Ολυμπία
  2. Ημέρες πραγματοποίησης: Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024

Οι κλειστές προσφορές να παραδοθούν στο σχολείο μας μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή μέσω ιδιόχειρης παράδοσης μέχρι τις 19 Μαρτίου 2024, ημέρα Τρίτη και ώρα 12:00.  Στις προσφορές πρέπει να υπάρχει ένδειξη «Για την μετακίνηση του Γυμνασίου Παπαδιανίκων στην Αρχαία Ολυμπία 29 Μαρτίου 2024»