Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη μετακίνησης μαθητών/τριών του Γυμνασίου Μολάων στη Σπάρτη

Το 1ο Ημερήσιο Γυμνάσιο Μολάων προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη μετακίνηση των μαθητών/τριων του σχολείου στη Σπάρτη στις 12 Μαρτίου 2024, ημέρα Τρίτη.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την ΔΕΥΤΕΡΑ 11 Μαρτίου 2024 και ώρα 9:00 π.μ., μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως παράδοσης στο σχολείο μας. Στις προσφορές παρακαλούμε να υπάρχει η ένδειξη «Για τη μετακίνηση μαθητών/τριών του 1ου Ημερήσιου Γυμνασίου Μολάων». Μετά το πέρας της καταληκτικής ημερομηνίας και ώρας δεν θα γίνονται δεκτές προσφορές.

Το άνοιγμα και η αξιολόγηση των προσφορών θα πραγματοποιηθεί στο γραφείο της Διεύθυνσης του 1ου Ημερήσιου Γυμνασίου Μολάων την ίδια ημέρα και ώρα 9:50 π.μ.