Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ανάληψη τετραήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του Μουσικού Γυμνασίου Σπάρτης στα Τρίκαλα

Το Μουσικό Γυμνάσιο Σπάρτης με Λυκειακές Τάξεις Α’, Β΄ και Γ΄ προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, κατάθεσης κλειστών προσφορών, προκειμένου να του ανατεθεί, λαμβάνοντας υπ’ όψιν ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών, την διοργάνωση τετραήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών των Α’ και Β’ τάξεων Λυκείου:

1. Τόπος προορισμού: Τρίκαλα – Μετέωρα – Λίμνη Πλαστήρα
  2. Ημερ/νίες πραγματοποίησης: Από Τετάρτη 3 Απριλίου έως Σάββατο 6 Απριλίου 2024.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την Πέμπτη 7 Μαρτίου 2024 και ώρα 12:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας. Δεν θα γίνουν δεκτές προσφορές μέσω email. Οι προσφορές θα αξιολογηθούν την ίδια ημέρα και ώρα 13:00 στο γραφείο της Διευθύντριας.