Αναζήτηση προσφορών για μετακίνηση – διαμονή – διατροφή σχολικών αθλητικών αποστολών εκτός ορίων του Ν. Λακωνίας

Ο Διευθυντής της Περιφερειακής Δ/νσης  Α/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης Πελοποννήσου ζητά την εκδήλωση ενδιαφέροντος από τα ταξιδιωτικά γραφεία – τουριστικές επιχειρήσεις – ΚΤΕΛ για την πραγματοποίηση μετακίνησης – διαμονής – διατροφής  σχολικών αθλητικών αποστολών των ΔΔΕ: Αρκαδίας, Λακωνίας, Αργολίδας, Κορινθίας και Μεσσηνίας εκτός ορίων του Ν. Λακωνίας, στο πλαίσιο της διεξαγωγής των αγώνων της Γ΄ Φάσης Κλασικού Αθλητισμού, των Πανελληνίων Σχολικών Αγώνων, σχ. έτους 2023-2024.

Οι προσφορές, λόγω εξαιρετικά στενών χρονικών περιθωρίων, θα πρέπει να κατατεθούν, με κάθε πρόσφορο τρόπο, μέχρι την Πέμπτη 18 Απριλίου 2024 και ώρα 11:00 στη γραμματεία της  Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Λακωνίας, Διοικητήριο ή με ηλ. Ταχυδρομείο στη δ/νση:  grfa@dide.lak.sch.gr

Αμέσως μετά τη λήξη της προθεσμίας, θα αξιολογηθούν οι προσφορές και θα επιλεγεί η πλέον συμφέρουσα από την αρμόδια επιτροπή.