Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μαθητική εκδρομή στην Σπάρτη του Γυμνασίου Κροκεών

Το Γυμνάσιο Κροκεών προτίθεται να πραγματοποιήσει μαθητική εκδρομή στο Μουσείο Ελιάς και Λαδιού, στην ΣΠΑΡΤΗ, την Δευτέρα, 3 Απριλίου 2023.

Γι’ αυτό το λόγο η Διεύθυνση του Γυμνασίου Κροκεών προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά της προσφοράς, την ανάληψη της μαθητικής εκδρομής.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την ΤΕΤΑΡΤΗ 8 Μαρτίου 2023 και ώρα 12:00 μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιοχείρως προς το σχολείο μας ή στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του σχολείου.

Το άνοιγμα των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα στις 12.30 μ.μ. στο γραφείο του Διευθυντή του σχολείου.