Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψηv στο Ίδρυμα Πολιτισμού Σταύρος Νιάρχος και στη Βουλή των Ελλήνων (Αθήνα) του Γυμνασίου Παπαδιανίκων

Το Γυμνάσιο Παπαδιανίκων προτίθεται να πραγματοποιήσει την προγραμματιζόμενη ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη-μετακίνηση των μαθητών/τριών του σχολείου στο Ίδρυμα Πολιτισμού Σταύρος Νιάρχος  και στη Βουλή των Ελλήνων (Αθήνα) την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023.

Ως καταληκτική ημερομηνία παραλαβής των κλειστών προσφορών ορίζουμε την 27η Οκτωβρίου 2023, ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:00, μέσω ταχυδρομικής υπηρεσίας ή ιδιόχειρης παράδοσης στο σχολείο μας.

Οι προσφορές θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διεύθυνσης του Ημερήσιου Γυμνασίου Παπαδιανίκων την Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 13:30.